Змагання з волейболу

У середу 16 березня на базі Богодухівського ліцею № 3 відбулися змагання з волейболу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяло участь вісім команд юнаків та сім команд дівчат. Хлопці та дівчата змагалися окремо. Згідно регламенту, за сліпим жеребом, команди були розділені на 2 підгрупи де помірялися силою між собою за коловою системою, переможці груп вийшли до фіналу, команди, що зайняли у групах другі місця боролися за бронзу.

Отже, третє місце серед юнаків виборола команда Богодухівського колегіуму № 2, другими стали господарі змагань – учні Богодухівського ліцею №3, перемогу вибороли юні спортсмени із Богодухівської гімназії № 1. Серед дівчат третіми були учениці Богодухівського колегіуму № 2, другими – Богодухівської гімназії № 1, чемпіонами змагань – волейболістки із Богодухівського ліцею № 3.