Нещодавно у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася II Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у XXI століття», організована Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради з метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, збереження освітньо-культурних потреб дітей, виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до рідного краю, його історії, духовної спадщини, шанобливого ставлення до свого народу та формування загальнолюдських цінностей.

Привітали учасників заходу головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України Світлана Бут, заступник начальника Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валентина Ткаченко, проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доктор історичних наук, професор Сергій Корновенко, директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Сергій Неділько та директор Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради Олександра Фігура.

В роботі секцій конференції «Історичні постаті в процесі державотворення на українських землях» та «Культура як духовна складова пошуку шляхів самоіндетифікації українського народу» взяли учні Ульянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області Арасланкіна Вікторія, Паніна Дар`я  та вихованка Богодухівського центру дитячої та юнацької творчості Сергієнко Віта. Дослідницько-пошукові роботи учнів стосувалися історичних аспектів Української держави гетьмана П.Скоропадського, традицій української добродійності, історії розвитку освіти у рідному краї.

Учасники конференції побували на цікавих екскурсіях у Черкаському обласному краєзнавчому музеї, музеї «Кобзаря» Т. Г. Шевченка — єдиному у світі музеї однієї книги, Шевченківському національному заповіднику та Канівському державному музею-заповіднику Т.Г.Шевченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − 3 =