Районні змагання зі стрільби

13 березня на базі БОГОДУХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №3 відбулися районні спортивні змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки серед команд закладів загальної середньої освіти району.

Команди було розділено на дві групи: в першій групі змагалися  команди закладів загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів, у другій – команди закладів загальної середньої освіти І – ІІ ступенів.  Склад команди – 2 юнаки та 1 дівчина. Всього у змаганнях взяли участь 10 команд закладів загальної середньої освіти району.

Кожен учасник команди мав можливість здійснити 8 пострілів із пневматичної гвинтівки – 3 пробних та 5 залікових.

Змагання пройшли у дружній атмосфері та напруженій боротьбі, що чітко підтвердилося при підведенні підсумків, коли долю призового місця подекуди вирішувала не тільки різниця в декілька залікових балів, а й навіть кращі показники попадання в дев’ятки.

У першій групі перемогу здобула команда КРИСИНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ, другою стала команда КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ №2», третя сходинка п’єдесталу підкорилася команді ШАРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І – ІІІ СТУПЕНІВ.

У другій групі переможцем стала команда ГУБАРІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ, друге місце виборола команда ІВАНО-ШИЙЧИНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ, третє місце здобула команда ПАВЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВТНЬОЇ ШКОЛИ І – ІІ СТУПЕНІВ.

Привітати переможців, призерів та учасників змагань до БОГОДУХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №3 завітали голова районної державної адміністрації Володимир Шаров, депутат  Харківської обласної ради Ольга Львова та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко.

Приємною несподіванкою став подарунок Володимира Шарова – макет автомата Калашникова команді КРИСИНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ, що здобула перемогу серед команд закладів загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів району.