Привітання начальника відділу освіти районної державної адміністрації Ірини ПОВОЙКО з нагоди дня знань

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя.
Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.
Особливо хочу привітати зі святом першокласників. Хай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання.
Усім, хто в цей День прийшов до закладів освіти здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.
Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання юного покоління.
Хай материнським теплом огорне наших дітей рідна школа, а педагоги впевнено ведуть своїх вихованців у прекрасну Країну знань.
Плідного всім навчального року, творчих злетів та нових досягнень на освітянській ниві, людського безмежного щастя, миру та добра.
Зі святом, із Днем знань!

З повагою,

Начальник відділу освіти
районної державної адміністрації І. ПОВОЙКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + twelve =