Домашній марафон «Sport and family» від учнів закладів загальної середньої освіти району. Дякуємо учням та батькам за активну участь!
Домашній марафон «Sport and family» від учнів закладів загальної середньої освіти району. Дякуємо учням та батькам за активну участь!
Домашній марафон «Sport and family» від учнів закладів загальної середньої освіти району.
Шириться просторами інтернету домашній марафон «Sport and family». Не залишилися байдужими й учні БОГОДУХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №3.
Долучайтеся та заповнюйте дефіцит рухової активності разом з Еліною ЛІСНИЧОЮ, Нікітою КОВШ, Анастасією ЯВТУШЕНКО, Тиграном БЕДЖАНЯНОМ та Єгором ФЕСИКОМ.
Не сумує учнівська молодь під час карантину. До марафону «Sport and family» долучилися здобувачі освіти Комунального закладу «Богодухівський ліцей №2» Оксана РИСЦОВА, Родіон САХНО, Святослав КОСЕНКО, Карина СКОРІЧЕНКО, Маргарита ОМЕЛАЄНКО, Кіріл РУДЕНКО та Валерія ГОРПИНЧЕНКО разом зі своїми родинами.
Щоб не було сумно під час карантину розпочато домашній марафон
«Sport and family». До марафону долучилися учні та вихованці закладів дошкільної та загальної середньої освіти району разом зі своїми батьками. Тож слідкуймо за марафоном і поїхали.
Першими підготували руханки учні та вихованці ІВАНО-ШИЙЧИНСЬКОГО НВК.
Нагадуємо, що Уряд продовжив карантин в Україні до 11 травня. Таким чином, закінчувати 2019/2020 навчальний рік доведеться в умовах карантинних обмежень, а це значить, що семестрове та річне оцінювання буде здійснюватись дистанційно.
Однак запланованому завадила надзвичайна подія – спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі. Тож темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.
Комунальний заклад «Богодухівський центр дитячої та юнацької творчості» у зв’язку з карантином перейшов на навчання з використанням дистанційних технологій. Дистанційне навчання для позашкілля є інновацією, адже подання інформації у форматі онлайн ускладнює проведення групових занять, особливо гуртків хореографії, вокальних та гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку. Разом з тим, поруч з виконанням щоденних домашніх завдань за програмою основної школи, які надходять в он-лайн режимі та вимагають самостійності, відповідальності і часу, керівники гуртків мають за мету розвантажити та зацікавити дітей у новому форматі, дати можливість пофантазувати, попрацювати творчо, при цьому не виходячи за межі освітнього процесу. Для проведення занять педагогами обрано сервіси Google Hangouts та ZOOM. Спілкування з вихованцями відбувається через Viber та Facebook. Керівники гуртків створюють творчу, позитивну атмосферу для своїх вихованців через доступні цікаві матеріали, завдання, пізнавальні відео-заняття, майстер-класи, надають онлайн-консультації з підготовки до фестивалів та конкурсів.
Сьогодні, 28 квітня, «Всеукраїнська школа онлайн» розпочинає трансляцію уроків для дітей 1-4 класів.
Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва Кожен урок триватиме близько 15 хвилин.
Транслюватимуться на YouTube МОН: youtube.com/c/MONUKRAINE
Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, підключення до інтернету, підтримки дорослих, вчитися дистанційно.
Окрім YouTube МОН, заняття можна буде переглянути також на телеканалах:
1 клас – Піксель
2 клас – UA:Перший
3 клас – UA:Культура
4 клас – ПлюсПлюс
Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.
За матеріалами сайту mon.gov.ua.
У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) всім учасникам освітнього процесу необхідно дотримуватися протиепідеміологічних вимог і рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо особливостей організації освітнього процесу в закладах освіти під час карантину.
Згідно із частиною першою статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.
У зв’язку із зазначеним та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), наказом МОН України від 16 березня 2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», керівникам закладів дошкільної освіти необхідно було видати накази про встановлення режиму роботи працівників закладу (як педагогічних, так і непедагогічних), встановивши заходи з виконання працівниками освітньо-педагогічної, методичної та іншої роботи, що відповідає професійним обов’язкам працівників, визначити особливості провадження освітнього процесу та збереження систем життєзабезпечення (охоронного режиму). Читати далі