Привітання голови Богодухівської районної державної адміністрації В.А.Шарова з нагоди свята Останнього дзвоника

https://i1.wp.com/bogodukhivrda.gov.ua/images/stories/foto_ker/sharov_.jpg?w=560

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул, а випускникам відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Останній дзвоник дає старт чудовій порі відпочинку, мандрівок, зустрічей з цікавими людьми. Бажаю вам, діти, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Доброго, змістовного вам відпочинку, цікавих пригод, сонця і радості.

Для випускників – це початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Я твердо вірю, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни.

Щиро бажаю вам знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

Сьогодні слова глибокої поваги адресую вчителям, які не тільки озброюють учнів знаннями, а й формують їх духовно й фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви, шановні педагоги, є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у близькому і далекому майбутньому.

По-особливому урочистий цей день і для вас, шановні батьки. Разом із своїми дітьми ви пройшли роки насиченого шкільного життя. Ви раділи їх успіхам, переймалися невдачами.

Бажаю усім віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу добра й благополуччя, доброго здоров`я і миру у ваших домівках!

З повагою
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 8 =