Міжнародний день захисту дітей

Незабутні емоції та позитивні враження отримали діти та дорослі під час святкування Міжнародного дня захисту дітей в м. Богодухові.
Розпочалися веселі розваги, цікаві конкурси, атракціони та пригощання морозивом на майданчику біля районного будинку культури.
На свято діти завітали разом зі своїми друзями та батьками.
Свято продовжилося в приміщенні районного будинку культури.
Відбулося вшанування та нагородження медалістів району та обдарованих і талановитих дітей. Кращі концертні номери представлені юними аматорами-переможцями конкурсів, фестивалів та оглядів.

Привітали присутніх зі святом голова районної державної адміністрації В.А.Шаров та голова районної ради С.Ф. Панова, міський голова М.В. Голуб, перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова та заступник міського голови О.А. Мальована, які побажали випусникам навчальних закладів реалізувати власні здібності, бути гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України, а іншим дітям – наслідувати їх у всьому, бути впевненими у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій.

До слів побажань також приєдналася начальник відділу освіти районної державної адміністрації І.О. ПовойкоЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 15 =