Завершено перевірку готовності навчальних закладів району до роботи в 2016-2017 навчальному році

https://i1.wp.com/bogodukhivrda.gov.ua/images/stories/for_news/novini/9000/8566/20160811_133815.jpg?w=560

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 липня 2016 року №227 «Про проведення огляду готовності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільного навчальних закладів району до роботи в 2016/2017 навчальному році» під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Зирянової В.В. з 5 по 12 серпня 2016 року проходив огляд готовності навчальних закладів району до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. За наслідками перевірки 14 дошкільних, 23 загальноосвітніх та 1 позашкільного навчальних закладів складені відповідні акти обстежень.

Під час огляду з’ясовано, що спільними зусиллями батьків, педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу у навчальних закладах освіти району проведено роботу, спрямовану на покращення умов навчання та виховання дітей. Відремонтовані приміщення всіх закладів, зміцнено матеріально-технічну базу, приведено до ладу прилеглі території, спортивні та ігрові майданчики, клумби, поновлено наочність, проведено необхідну роботу щодо організації навчально-виховного процесу відповідно до сучасних вимог.

«Рівень нашого добробуту оцінюється станом усіх галузей, бо людина має відчувати комфорт на території своєї громади, отримувати якісні послуги у будь-якій сфері, а особливо в галузі освіти. Приємно розуміти, що соціальна підтримка та соціальне партнерство, які зростають стрімкими темпами в районі, вже вкотре допомагають, об’єднуючи батьків, вчителів, учнів, утримувати на належному рівні навчальні заклади. Проблем дуже багато, але роботи продовжуються. І як би не було складно, всі школи цього навчального року відкриють двері для своїх вихованців та учнів», – зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В., а також подякувала керівникам навчальних закладів, педагогічним та батьківським колективам за належну підготовку до нового навчального року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 10 =