Наші діти мають навчатися в системі якісної української освіти

Сьогодні учні Богодухівської гімназії №1 та Богодухівського колегіуму №2 отримали 20 комплектів комп’ютерів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2016 року № 657 «Деякі питання використання коштів, передбачених Міністерству освіти і науки України у Державному бюджеті України на 2016 рік» та наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2016 року № 916 «Про затвердження Плану розподілу комп’ютерного обладнання з КНР» (зі змінами від 12.08.2016 року № 968). Офіційне вручення комп’ютерного обладнання відбулося за участі голови районної державної адміністрації В.А. Шарова, голови районної ради С.Ф. Панова, першого заступника голови районної державної адміністрації В.В. Зирянової, депутатів Харківської обласної ради О.В. Львової та М.Б. Пушкаря та начальника відділу освіти районної державної адміністрації І.О. Повойко за дорученням голови обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної.
Техніка, яка надійшла в  навчальні заклади у рамках соціального проекту та домовленостям Уряду України з Китайською Народною Республікою, вже із встановленим програмним забезпеченням – операційною системою, пакетом офісних програмних засобів Microsoft Office Professional та антивірусними програмами.
Директори шкіл разом із педагогами наголосили, що нові комп’ютери та спеціальні освітні програми допоможуть їм покращити навчальний процес, а учням – здобути якісніші знання.
«Дуже добре, що центральні, обласні та районні органи влади в умовах складної економічної ситуації у державі мають змогу оновлювати техніку у загальноосвітніх школах. Я впевнений, що ми в змозі зробити так, щоб наші діти навчалися в системі якісної української освіти на сучасній техніці, а керівництво району і надалі по можливості дбатиме про забезпечення навчальних закладів всім необхідним, — наголосив В.А. Шаров під час урочистостей в закладах.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − sixteen =