Шевченківські дні у загальноосвітніх навчальних закладах

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає із покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу – Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Саме він і повернув народу його голос – українську мову. Для кожного з нас ім’я Шевченка є святим.
9 та 10 березня у загальноосвітніх навчальних закладах району вшановували пам’ять національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова проведено виховні заходи.


Приємно відмітити, що всі учні активно долучилися до відзначення Шевченківських днів. У школах організовано виставки ілюстрацій до творів Великого Кобзаря «Шевченко очима дітей», у шкільних бібліотеках створено книжкові виставки, мистецькі вернісажі, проведено літературні світлиці, інтерактивні ігри, літературні читання та конкурси читців. Молодші школярі відзначили свято виставками малюнків, уроками позакласного читання, інсценізаціями уривків з творів Т. Шевченка. Цікаво пройшли інтегровані уроки історії та української літератури з теми «Колесо долі» та «Україна і Кобзар – вічні». Учні 10 – 11-х класів взяли участь у літературному мультимедійному журналі «Слово про Тараса Шевченка», а для учнів 7 – 9-х класів вчителі-словесники провели мультимедійну інтелектуальну гру «Відомий і невідомий Тарас Шевченко».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 7 =