14 квітня пройшов І (районний) етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Відповідно до Положення про Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних, затвердженого спільним наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.09.2012 № 1223/1057 та з метою формування в учнів загальноосвітніх навчальних закладів Богодухівського району навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях, залучення їх до вивчення історії пожежно-рятувальної справи на базі Богодухівського ліцею №3 пройшов І (районний) етап

Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.В заході взяли участь голова районної державної адміністрації В.А. Шаров, голова районної ради С.Ф. Панов, депутат обласної ради О.В. Львова, депутат районної ради О.О. Скорик, начальник 51-ДПРУ Богодухівського РВ ГУДСНС України в Харківській області Д.В. Церковний та начальник відділу освіти районної державної адміністрації І.О. Повойко.

З вітальним словом до учасників фестивалю звернувся голова районної державної адміністрації, який побажав учнівській молоді успіхів, чесної гри та перемоги.
За результатами проведених конкурсів переможцем визнано команду Богодухівського ліцею №3 «За життя», яка представить наш район у ІІ етапі фестивалю. Команда Полковомикитівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Спалах» посіла ІІ місце, а команда Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Вогнегасники» посіла почесне ІІІ місце.
Переможці та призери фестивалю нагородженні солодкими подарунками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + one =