У школах району відбулися випускні вечори

Ось і залишилася  позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться  найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал. Перегортаючи календар, день за днем  учні з хвилюванням чекають цього дня. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки.

23-25 червня  у школах Богодухівщини відбулися  випускні вечори для учнів 11 – их класів. У цьому році   документ про здобуття середньої освіти отримали  127 випускників району, двоє з них нагороджені срібними медалями.

 

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя винуватців свята привітали голова районної державної адміністрації                    В.А. Шаров, голова районної ради С.Ф. Панов, перший заступник голови районної державної адміністрації  В. В. Зирянова, начальник відділу освіти  районної державної адміністрації І.О. Повойко.

Не забули школярі віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. Хлібом-сіллю на вишитому рушникові, благословляючи у світлу путь, проводжали випускників у доросле життя їхні батьки. Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками. Прощалися зі своїм безтурботним дитинством.  А воно різнобарвними кульками летіло ввись, аж доки не розтануло у небесній сині.

Хай щасливою для вас, любі випускники,  буде дорога самостійного життя! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =