«АФГАНІСТАН: ПОДВИГ, БІЛЬ, ПАМ’ЯТЬ…»

Війни! Скільки їх було в історії людства. І завжди – це страждання, сльози, втрата самого дорогоцінного в житті, біль… Таким болем для багатьох громадян нашої країни став Афганістан. Залишається він біллю і сьогодні…

Не повернулися додому 3360 її синів, з яких 3280 загинули, а 80 пропали без вісті та потрапили в полон. 15 лютого воїни-інтернаціоналісти України відзначають на державному рівні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, ініціатором якого виступила Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).
Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам’ятати, що серед нас живуть люди, які в 20 – 30 років стали свідками та учасниками воєнних подій. Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями – вони свято вірили, що виконують інтернаціональний обов’язок.
Протягом тижня в закладах загальної середньої освіти району проходять виховні заходи присвячені 29-й річниці виведення військ з Афганістану. Учнівська молодь вшанує пам’ять тих, хто поліг у афганських ущелинах, та вклоняється тим, хто прийшов із війни живим, хоча із пораненою душею.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + three =