Запобігти, врятувати, допомогти!

Саме під цим гаслом 11 квітня на базі Богодухівського ліцею №3 відбувся І (районний) етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Команди «За життя!» Богодухівського ліцею №3, «Неконтрольований процес» Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Фенікс» Ульянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та «Вогнегасники» Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів у веселій формі продемонстрували  членам журі та глядачам навички поведінки у надзвичайних ситуаціях та знання історії пожежно – рятувальної справи.

Для демонстрації своїх умінь і здібностей учасники використали літературу, музику, хореографію, вокальне та ораторське мистецтво. Виступи також містили елементи гумору, що стало своєрідною родзинкою, адже у веселій та дотепній формі правила безпеки краще засвоюються слухачами. Яскравості виступам також додавали елементи костюмів та декорації, виготовлені власними руками.

Зустріч команд відбулася за участю голови районної державної адміністрації Володимира Шарова, який відзначив важливість проведення подібних заходів, адже знання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях є запорукою збереження власного життя та життя оточуючих.

За рішенням журі ІІ місце посіла  команда Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце  –  команда Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Абсолютним переможцем  визнано команду Богодухівського ліцею №3, яка  вразила  усіх присутніх яскравим виступом. Саме вона  буде захищати честь району  у зональному етапі фестивалю, який відбудеться у місті  Валки 17 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 2 =