ДЖУРА – ЦЕ ШЛЯХЕТНІСТЬ. ДЖУРА – ЦЕ ВІДВАГА. ЦЕ – ЧЕСНІСТЬ, ПОРЯДНІСТЬ, ПОВАГА!

10 – 11 травня  на базі Шарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Переможців та учасників гри привітали  голова районної державної адміністрації Володимир Шаров та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко.  Володимир Анатолійович вкотре наголосив, що гра «Сокіл» («Джура») – це хороший початок зміцнення фундаменту нашої держави і основа виховання патріотичної молоді.

Гра «Джура» – це системна робота, що проводилася протягом навчального року. І ось, у продовж двох днів, 72 учні із 9  закладів загальної середньої освіту району демонстрували свою звитягу, мужність, спритність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

Джури демонстрували муштровий впоряд, показували вміння володіти зброєю, долали туристську смугу перешкод та марковану трасу, відповідали на тестові питання зі знання історії України, козацтва та Збройних Сил України, змагалися у вмінні надавати першу медичну допомогу, а також дивували своїми талантами у мистецькому конкурсі «Ватра». Учасники  гри показали істинний патріотизм та готовність у будь-яку мить стати на захист свободи та незалежності України.

Діти – учасники непересічної патріотичної гри, аналогів якій нема у всьому світі, ще раз довели, що КОЗАЦЬКОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ!

Голова районної державної адміністрації Володимир Шаров вручив нагороди та цінні подарунки переможцям та призерам гри , а саме :

І місце – рій «ОСЬ ТАК» Шарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

ІІ місце – рій «Перспектива» Богодухівської гімназії №1;

ІІІ місце – рій «Незламні» Богодухівського ліцею №3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − five =