ЗНО з хімії

13 червня 15 учнів закладів загальної середньої освіти району складають тести зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

Загальна кількість завдань роботи – 52. На виконання роботи відведено 150 хвилин. Сертифікаційна робота з хімії складається із завдань трьох форм:

 

  1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (1–36). Завдання складається з основи та чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

 

  1. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») (37–42), складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважають виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А. 3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (43–52). Неструктуроване завдання складається з основи та передбачає розв’язування задачі. Завдання вважають виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, кінцеву відповідь у бланку відповідей А.

 

Увага!

 

Розв’язання завдань у чернетці не перевіряють і до уваги не беруть!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − five =