Зустріч депутата обласної ради М. Б. Пушкаря з обдарованою учнівською молоддю міста

На Богодухівщині вже стало доброю традицією  по завершенню навчального року проводити зустріч  обдарованої учнівської молоді з  депутатом обласної ради, директором Богодухівського електромеханічного заводу філії ДНВП   «Об’єднання Комунар»  Миколою Пушкарем та першим заступником голови районної державної адміністрації Валентиною Зиряновою. Це випускники, які упродовж навчання у школі досягли значних результатів у районних, обласних та всеукраїнських інтелектуальних конкурсах, серед яких Всеукраїнські учнівські олімпіади із навчальних дисциплін, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Всеукраїнський конкурс учнівської творчості.

На зустрічі були присутні  начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко та керівники закладів загальної середньої освіти міста

Микола Борисович та Валентина Вікторівна  звернулися до молодої еліти міста  з побажаннями добра, щедрої долі та невичерпної жаги до знань, а також висловили щиру вдячність працівникам освіти, адже досягнення вихованців – результат копіткої праці висококваліфікованих педагогів.

Сподіваємося, що зустріч надовго запам’ятається кожному учаснику. Бажаємо юним талантам нових перемог, невичерпної жаги до знань, віри в можливості для здійснення мрій в ім’я нашої України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × two =