Розпочалася вступна кампанія – 2018 у закладах вищої освіти

12 липня 2018 року розпочалася вступна кампанія – 2018 у закладах вищої освіти відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 13.10.2017 року №1378.

Приймальні комісії 35 закладів вищої освіти Харківської області (23 університети, 7 академій та 5 інститутів) здійснюють прийом заяв та документів від вступників.

Для вступу на І курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочалася 02 липня та закінчується о 18 год. 00 хв. 25 липня.

Прийом заяв та документів закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які мають проходити співбесіди, вступні іспити або творчі конкурси, та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО.

Цього року вступники можуть подати до 7 заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з 4 спеціальностей.

У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років. Сертифікати ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише за 2018 рік.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році, в залежності від спеціальності, обраної вступником.

Формування рейтингових списків вступників, які вступають на основі результатів ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним чи регіональним замовленням здійснюється не пізніше 01 серпня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням проводиться 12.00 07 серпня 2018 року, а за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше 30 вересня 2018 року.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання визначаються правилами прийому навчального закладу, при цьому прийом документів закінчується не раніше 26 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 15 вересня.

Збережені спеціальні права щодо участі в конкурсному відборі та зарахуванні на місця державного або регіонального замовлення на основі повної загальної середньої освіти для певних категорій осіб, зазначених в Умовах прийому 2018 (квоти, співбесіди, переведення на вакантні бюджетні місця тощо).

Приймальні комісії 43 коледжів, технікумів та училищ, прирівняних до них, Харківської області здійснюють прийом заяв та документів від вступників на основі базової загальної середньої освіти та повної загальної середньої освіти для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Жителі окупованих територій Криму та Донбасу можуть вступати до вишів за спрощеною системою через освітні центри «Донбас-Україна», «Крим-Україна».

На території Харківської області функціонують:

  • Освітній центр «Донбас-Україна» на базі уповноваженого ЗВО Луганський національний аграрний університет (м. Харків, вул. Алчевських, 44, каб. № 101) (відповідальна особа – Васюренко Лариса Валентинівна, конт. тел. 095 644-38-21);

  • Освітній центр «Крим-Україна» на базі уповноваженого ЗВО Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка (м. Харків, вул. Мироносицька, 92, каб. 105) (відповідальна особа – Міленін Андрій Миколайович, конт. тел. 066 181 68 76).

Освітні центри працюватимуть до 28 вересня 2018 року.

Для вступу на навчання за ступенем «Бакалавр» потрібно подати документи до 20 липня 2018 року.

З метою надання консультативної допомоги вступникам з питань вступної кампанії при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації працює телефон гарячої лінії за номером: 705-03-04.

Телефони гарячої лінії Міністерства освіти і науки України, яким підпорядковані заклади вищої освіти: 044 287 89 29; 0 80

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − eighteen =