Флешмоб «Розірви коло насильства»

В рамках щорічної Всесвітньої акції «16 днів боротьби з насильством щодо жінок», що стартував  25 листопада  учнівська молодь закладів загальної середньої освіти долучилася до проведення флешмобу «Розірви коло насильства», аналогів якому ще немає в інших регіонах України.

Метою проведення даного заходу є попередження та протидія насильству,  формування нульової толерантності в суспільстві щодо насильства в усіх його проявах. Варто пам’ятати, що насилля немає виправдань при будь-яких обставинах. Правда завжди одна – твоя «хата не скраю» – ти можеш допомогти!

За даними дослідження UNFPA Україна, кожен п’ятий чоловік вважає, що він має право вдарити або побити дружину та дитину, кожен десятий переконаний, що жінка має терпіти насильство заради збереження сім’ї, більше половини опитаних саме чоловіків-кривдників впевнені, що проблема має вирішуватися виключно в межах родини.

До проведення флешмобу долучилися дільничі інспектори відділу поліції ГУНП в Харківській області та спеціалісти Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + fifteen =