«Гаряча лінія» з в. о. завідувача сектору освіти районної державної адміністрації Вікторією ЛУКАШОВОЮ

13 квітня відбулася «гаряча лінія» з в. о. завідувача сектору освіти районної державної адміністрації Вікторією ЛУКАШОВОЮ «Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року».

Тих, хто зателефонував цікавили наступні питання:

Чи відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2020 році зважаючи на  епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні?

Так, зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться. Міністерство освіти і науки неодоразово наголошувало, що ЗНО відбудеться незалежно від термінів карантину. Єдине, що залежить від тривалості карантинних заходів – дати проведення тестувань.

Який календар проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020?

Наразі на сайті Міністерство освіти і науки України оприлюднено 2 сценарії завершення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

ПЕРШИЙ СЦЕНАРІЙ: карантин закінчується до 1 тижня червня, тоді ЗНО стартує орієнтовно в останній тиждень червня і закінчується орієнтовно в середині липня. Результати основної сесії ЗНО стануть відомі наприкінці липня.

ДРУГИЙ СЦЕНАРІЙ: карантин продовжується до початку серпня, тоді ЗНО для учнів 11-го класу стартує в середині серпня і закінчується до середини вересня.

Чи буде проведено пробне ЗНО та коли? Як відбуватиметься пробне тестування?

Пробне ЗНО буде проведено залежно від завершення термінів карантину. Профільне міністерство розглядає початок травня, початок червня або початок серпня. Важливо, щоб випускники могли відчути атмосферу і були готові до того, що їх чекатиме під час ЗНО.

Крім того, 15 квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде оприлюднено онлайн-пробне ЗНО з усіма необхідними поясненнями.   Учасники також зможуть потренуватися, отримавши онлайн-тестовий зошит. Однак напередодні тестування усім, хто зареєструвався і заплатив за послугу, буде надано можливість скласти пробне тестування очно.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − eighteen =