Вітальна телеграма начальника відділу освіти Повойко І.О. з нагоди проведення у загальноосвітніх навчальних закладах району Свята останнього дзвоника

https://i0.wp.com/s1.kolo.poltava.ua/images/page-thumb/102472800/2/06/20654/nw_1_65.jpg?resize=538%2C383

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Прийміть щирі вітання з нагоди закінчення навчального року, свята Останнього дзвоника!
Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку освітянського літопису.
Для кожної людини шкільні роки є періодом становлення характеру, розуміння основ поведінки в колективі і суспільстві. Саме у школі ми знаходимо перших і, можливо, найдорожчих друзів на все життя, у школі визначаємося зі своїми уподобаннями та пріоритетами. Немає такої дорослої людини, яка б із теплим сумом і щемом у душі не згадувала свої шкільні роки, бо це, дійсно, найкращий вік – дорослішання, вибір своєї майбутньої професії, спілкування із друзями, перші спроби пояснити і аргументувати свої думки.
Дорогі вчителі! Дякую вам усім за терпіння, наполегливу працю, віру у реформи, які розпочато й обов’язково мають сприяти підвищенню якості нашої української освіти, підняттю її престижу у світі. Проте зрозуміло, що без енергії вчителя, його небайдужості до розвитку української освіти, без відданості улюбленій справі – всі ці починання не матимуть успіху. Готовність до змін в освіті та віра в якісний результат є запорукою успіху нашої спільної справи. Шановні вчителі! Вірю, що ваші професійні та людські якості, майстерність і творчий підхід, ініціатива й оптимізм стануть тим дієвим поштовхом, що сприятиме масштабному реформуванню освіти.
Любі школярі! Скінчився марафон уроків, контрольних робіт, домашніх завдань. Попереду – канікули! Нехай чудовим буде відпочинок, сповнений нових вражень, знайомств, щасливих днів!
Щирі побажання випускникам 2016 року. Сьогодні особливий день для вас. Для когось – це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось – початок трудового життя. Вірю, що ви виправдаєте сподівання своїх батьків і вчителів. Вірю, що ви станете творцями нової, величної доби нашої держави! Успішного вам старту в дорослому житті! Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаю вам амбітних планів і величних звершень.
Зичу всім учням, педагогам, батькам здоров’я, здійснення мрій і сподівань, упевненості у прийдешньому дні, віри в українську освіту.
Щастя всім, мирного неба, міцного здоров’я та успіхів!

З повагою,
Начальник відділу освіти
Богодухівської районної
державної адміністрації І.О. Повойко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 11 =