Вітання від голови ХОДА Юлії Світличної

https://i2.wp.com/bogodukhivrda.gov.ua/images/stories/for_news/novini/NEWS2016/12/27122016/svetlichnaya_noviyrik.jpg?w=560

Дорогі земляки!
Новий рік вступає у свої права.
Кожен з нас бажає, щоб він приніс лише найкраще. Нашій країні. Нашим рідним і близьким.
Ми дивимося уперед, і у нас є конкретні плани на наступний рік. Без популізму, без зайвих слів, а з дбайливим ставленням до фінансів та відповідальністю за результат.
Жодна ключова сфера не залишиться поза увагою. У кожній визначено свій пріоритет.
Я вітаю з Новим роком всіх освітян, які побачать реальні зрушення в оновленні матеріальної бази шкіл. Вперше за багато років на Харківщині відкриє двері нова школа, яка будується у Пісочині. І це – зміни на краще в галузі освіти.
Я вітаю всіх, хто присвятив себе охороні здоров’я. Вже на початку року капітально відремонтуємо відразу 14 обласних лікарень. І далі будемо лише нарощувати наступ на розруху в медичних закладах.
Я вітаю з Новим роком культурну спільноту області. Кращий орган в Україні вже зазвучав. Попереду – нова велика зала філармонії. А це – нова динаміка культурного життя, яку ми разом повертаємо до Харкова.
Новорічні вітання всім спортсменам Харківщини, з якими ми не просто працюємо, а дружимо. Повернення до Харкова великого футболу та інших міжнародних змагань, нові сучасні спортивні комплекси у районах і містах області, нові програми підтримки – це лише частина планів, які спільно втілимо у життя за наступний рік.
Я вітаю з Новим роком всіх, хто піднімає економіку області на великих підприємствах і в малому бізнесі. У промисловості та сільському господарстві. В енергетиці і комунальній сфері. На виробництві і в торгівлі. Всіх, хто створює унікальний інтелектуальний продукт в університетах і наукових центрах, за монітором комп’ютера. Укріпити позиції на нових ринках, покращити умови для бізнесу в області – ось та мета, яку зможемо досягти тільки разом. І я впевнена, що регіональний центр адміністративних і соціальних послуг, який розпочне роботу вже навесні наступного року, стане реальним внеском у цю справу.
Я вітаю з Новим роком громадський актив Харківщини. Попереду у нас багато спільних проектів і програм.
Окремі щирі вітання адресую сьогодні всім, хто береже наш мир і нашу безпеку у новорічну ніч. Хто виконує свій громадянський обов’язок на фронті, на передовій.
Правоохоронцям, які борються з ворогом і злочинністю у тилу та знаходяться у патрулі.
Переконана, зараз до цих вітань приєднуються мільйони українців, які змогли зібратися за традиційним святковим столом завдяки вам – захисникам.
Дорогі харків’яни! Жителі області!
Ставимо перед собою великі, але реальні завдання. Наступний рік відкриває перед Харківщиною багато нових можливостей. І тільки від нас самих залежить, як ними скористатись.
Переконана, спираючись на підтримку Президента України та міжнародних партнерів, об’єднуючи зусилля, разом ми обов’язково досягнемо успіху.
Я бажаю здоров’я, миру, щастя і добробуту кожній родині.
Вірю в Харківщину! Вірю в кожного з нас!
З Новим, 2017-м роком! З Різдвом Христовим!

Голова Харківської обласної                          

державної адміністрації                                                        Юлія Світлична

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + three =