«Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017»

Швидко пролетіли осінньо-зимові дні навчання і нарешті на порозі весна! Перед багатьма випускниками шкіл все чіткіше стають питання: Куди піти навчатись? Як отримати престижний європейський диплом? І головне – як не помилитись у виборі життєвого шляху?

Відповіді на ці та інші питання майбутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів району мали змогу отримати  відвідавши одинадцяту міжнародну виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017», яка відбулася за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради 14 -15 квітня 2017 р. у приміщенні Палацу спорту (м. Харків, проспект  Петра Григоренка, 2, станція метро «Палац Спорту»).

На виставці були представлені понад 50 учасників — з України, а також заклади освіти, агенції та установи Австрії, Ізраїлю, Польщі, Словаччини, Словенії, США, Туреччини, Чехії та інших країн. У списку постійних учасників – Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний медичний університет, Українська інженерно-педагогічна академія, Університет фінансів та управління та Університет Марії Кюрі — Склодовської (Польща), а також училища, коледжі, технікуми, заклади професійно-технічної освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + ten =