Вчителі району стали учасниками EdCamp Ukraine 2017

               29 30 квітня 2017 року  у Харкові  відбулася третя національна (не)конференція для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2017 .

Ініціатива EdCamp зародилася в 2010 році в США, де  вчителі вирішили створити альтернативний державному спосіб підвищення кваліфікації та професійного розвитку педагогів. З тих пір рух EdCamp поширився у 28 країнах, однією з перших країн, яка приєдналася до американської ініціативи, стала Україна. Велика всеукраїнська (не)конференція EdCamp проводиться вже втретє, за два роки в регіонах відбулося 35 подій для місцевих громад, а учасниками руху стали 10 000 українських педагогів.

Головний критерій відбору учасників  — мотивація до змін і бажання не тільки вчитися, а й ділитися знаннями; готовність до відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення загальних завдань за принципом «GiveGet» («Дай, якщо можеш — візьми, якщо хочеш»).

Цього року EdCamp Ukraine була цілком присвячена темі різних компетентностей в освіті, обговоренню концепції Нової української школи, професій майбутнього і необхідних реформ. З теми виступили  українські та зарубіжні експерти та самі вчителі, адже за одним із чинних тут принципів, хто бере участь в EdCamp Ukraine, може бути спікером. Відповідно до другого важливого принципу участь для педагогів традиційно безкоштовна — це гарантує, що на подію потраплять не ті, хто можуть заплатити, а ті, хто хочуть і готові змінюватися.

Учасники  також мали можливість як поділитися досвідом з однодумцями, так і отримати від них конструктивну критику і підтримку, у тому числі дізнатися думку найбільш незалежних експертів — дітей. Для цього на (не)конференції були проведені відкриті уроки, після яких діти поділилися з педагогами своїми враженнями і пропозиціями.

Богодухівський район на (не)конференції представляли Михасюк Оксана Костянтинівна, Харченко Вікторія Василівна (Богодухівська гімназія №1), Ємельяненко Тамара Миколаївна, Тризна Марина Петрівна (Богодухівський колегіум №2), Близнюк Наталія Анатоліївна (Гутянська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

One thought on “Вчителі району стали учасниками EdCamp Ukraine 2017

  1. Після зустрічі з вчителями шкіл з інклюзивним навчанням Марина Порошенко завітала до Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, де ознайомилась з досвідом роботи нашого закладу щодо науково-методичного супроводу реалізації експерименту, розвитком інклюзивної освіти в області, обговорила перспективні напрями співпраці з керівництвом інституту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − two =