Нарада завідувачів

09 червня 2017 року, відповідно до плану роботи відділу освіти  Богодухівської  районної державної адміністрації, проведено нараду-семінар за темою: «Підсумки роботи дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році, завдання на літній оздоровчий період та на 2017/2018 навчальний рік»

У заході взяли участь керівники дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів «ЗНЗ-ДНЗ».

Мета наради-семінару полягала у визначенні пріоритетних завдань діяльності дошкільних навчальних закладів на літній оздоровчий період та 2017/2018 навчальний рік.

Під час заходу обговорено актуальні питання про створення умов для забезпечення якісної доступної дошкільної освіти в районі, санітарно-гігієнічні вимоги  щодо функціонування дошкільних навчальних закладів у літній оздоровчий період. Проведено аналіз методичної роботи з педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів регіону у 2016/2017 н.р. та завдання  з підготовки до 2017/2018 н.р.

Також надано рекомендації стосовно модернізації підходів до організації навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі, особливостей формування життєвої компетентності сучасного дошкільника засобами ігрової діяльності; інноваційних форм та засобів мовленнєвого розвитку дошкільників.

За результатами проведення наради-семінару учасники отримали матеріали заходу в  електронному вигляді, в яких зазначені рекомендації, шляхи вирішення поставлених завдань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 1 =