Проінспектовано готовність Богодухівської гімназії №1 до нового навчального року Друк

 

 

15 серпня голова районної державної адміністрації В.А. Шаров, голова районної ради С.Ф. Панов, начальник відділу освіти І.О. Повойко проінспектували хід реалізації міні-проекту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» Харківської обласної ради – «Сучасні умови для харчування – основа якісного навчання» щодо капітального ремонту харчоблоку Богодухівської гімназії №1 та його оснащення сучасним обладнанням.

Загальна сума проекту складає 99683 грн. з них: з районного бюджету 45%, що становить 89712 грн., з обласного бюджету 50% – 99683 грн., кошти ініціативної групи 5% – 9970 грн.
Разом з тим, очільники району оглянули готовність Богодухівської гімназії №1 до нового навчального року та відмітили, що у навчальному закладі на високому рівні проведені поточні ремонти класних кімнат, коридорів, актової зали, а також оновлено матеріально технічну базу. Як зазначив голова районної державної адміністрації В.А. Шаров: «Головне завдання, яке стоїть перед керівництвом району та навчальним закладом, – це створення максимально комфортних, якісних та безпечних умов перебування учнів у закладі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =