«Ландау Центр» у Богодухові

09 листопада «Ландау Центр» спільно з науковцями Харківського національного університету імені Василя Каразіна на базі Богодухівського ліцею №3 презентували пересувну виставку цікавої науки  для учнів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району. До уваги учнівської молоді було запропоновано відвідування предметних локацій: з фізики, хімії, біології та української мови. Діти із задоволенням познайомились з роботами випускників та студентів університету (3D принтером), стали учасниками проведення хімічних та фізичних експериментів.

Відвідали виставку й перший заступник голови районної державної адміністрації В.В. Зирянова та начальник відділу освіти районної державної адміністрації І.О. Повойко. Валентина Вікторівна подякувала спеціалістам «Ландау Центру» за цікавість, науковість і доступність представленого матеріалу та висловила сподівання що участь у заході допоможе учнівській молоді визначитись з вибором майбутньої професії.

В роботі виставки взяло участь  близько 1000 учнів та 36 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 15 =