Визначено пріоритети розвитку освіти в області у 2018 році

10 січня перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко взяли участь у нараді, ініційованій Харківської обласної державної адміністрації та проведеній під керівництвом заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Анатолія Бабічева, де були визначені пріоритети, конкретні завдання, намічені дієві плани.

Відкриття та оснащення опорних шкіл, створення ресурсних кімнат та інклюзивно-ресурсних центрів, медіатек, відкриття закладів дошкільної освіти, впровадження реформи початкової школи та якісна підготовка учнів до ЗНО. Такі пріоритетні напрямки діяльності обласної державної адміністрації в галузі освіти у 2018 році були визначені у ході наради.
Також, були підведені підсумки проведення спортивно-масових заходів з учнями закладів загальної середньої освіти за минулий рік та визначені завдання на 2018 рік.
У ході наради окрему увагу приділили розвитку інклюзивної освіти. Анатолій Бабічев нагадав, що у вересні 2017 року керівник області Юлія Світлична та Марина Порошенко підписали меморандум про співпрацю між Харківською обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Благодійний фонд Порошенка». Харківщина стала шостою в Україні, котра долучилася до експериментального проекту Фонду «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».
«Цього року ресурсні кімнати повинні бути відкриті у кожному районі області. Також повинні з’явитися медіатеки та інклюзивно-ресурсні центри», – зауважив Анатолій Бабічев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =