Вічний як народ

В історії світової культури є безсмертні імена. До них належить і ім’я великого сина українського народу, геніального поета, художника і мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Своїми пристрасними творами, палкою любов’ю до України, незламною вірою у світле майбутнє людства він здобув всесвітню славу. Тарас Григорович Шевченко – це не просто ім’я людини, а символ любові до рідного краю, символ волелюбності, сміливості й чесності, що не боїться жодних випробувань та заборон. Це людина–епоха в історії української літератури, масштабність і велич якої є дійсно неперевершеною.

Сьогодні, педагогічні та учнівські колективи закладів загальної середньої освіти міста та працівники відділу освіти районної державної адміністрації взяли участь у відзначенні 205-их роковин народження великого сина українського народу,  згадали його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьбу за світлу долю трудового люду.

Минають роки й століття, але людство ніколи не забувало й не забуде великого сина українського народу Тараса Шевченка, не забу­де його могутнього, пророчого слова — Слова правди, свободи та ща­стя. У наш час творчість Шевченка є святинею, якою дорожить і гордиться весь український народ. Рядки знаменитого Шевченкового «Заповіту» і досі запалюють, зміцнюють віру в краще майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =