ГУТЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ переможець Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019»

14 березня у м. Київ розпочала свою роботу Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019», організована компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Учасниками виставки є  заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, обласні та міські органи управління освітою; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні  центри; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали.

За своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів виставка є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. Тематична програма виставки змістовна та насичена – конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Заклади загальної середньої освіти району є постійними учасниками виставки. Цього року свій досвід роботи презентував колектив ГУТЯНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І – ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  у номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів». За рішенням журі творчу групу вчителів закладу нагороджено золотою медаллю.

Вітаємо з перемогою!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + twelve =