Показове заняття з проведення Дня цивільного захисту для керівників закладів освіти району

З метою виконання вимог Кодексу цивільного захисту, організаційно-методичних вказівок щодо  навчання  населення  Харківської  області  діям  у надзвичайних ситуаціях у 2019 році, Плану основних заходів цивільного захисту відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації на 2019 рік для керівників закладів освіти району 05.04.2019 на базі Богодухівського ліцею №3, який є опорним закладом з цивільного захисту в районі,   проведено показове заняття до  Дня цивільного захисту.

У заході взяли участь  перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко, головний інспектор Богодухівського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області майор служби цивільного захисту Анатолій Пономаренко.

Досвідом проведення подібних заходів  поділилися  Ольга Руденко,  заступники директора з навчальної роботи БОГОДУХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №3, та Людмила Гирка, заступник директора з навчально-виховної роботи ГУТЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ.

За ввідною «НА ДРУГОМУ ПОВЕРСІ ЗАКЛАДУ ВИЯВЛЕНО ЗАДИМЛЕННЯ» було проведено евакуацію учасників освітнього процесу закладу та усіх присутніх. При цьому злагоджені та професійні дії  продемонстрували адміністрація закладу, педагогічний колектив та спеціалісти Богодухівського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + fourteen =