![](https://i1.wp.com/osvita.bogodukhivrda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190507_115157.jpg?resize=551%2C413)
dav
З метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, виховання громадянських якостей в учнівської молоді, щорічно, за ініціативи Богодухівської міської ради проводится військово – спортивна гра, присвячена пам’яті воїна – інтернаціоналіста Віталія Сахна.
Сьогодні, 7 травня за участі голови районної державної адміністрації
В. ШАРОВА та начальника відділу освіти районної державної адміністрації І. ПОВОЙКО учнівська молодь КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ», БОГОДУХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №3, Богодухівського медичного коледжу та Богодухівського професійного аграрного ліцею мали змогу продемонструвати свої здібності у спритності, влучності метання гранати, підтягуванні та представлення номерів вболівальників.
Найкращі гравці команд отримали подяки від Богодухівської громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність» та сертифікати від Богодухівської міської ради.
Гра пройшла в атмосфері дружби, злагодженості і принесла багато позитивних емоцій усім учасникам та запрошеним гостям.
![](https://i0.wp.com/osvita.bogodukhivrda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190507_114306.jpg?resize=547%2C410)
dav
![](https://i0.wp.com/osvita.bogodukhivrda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190507_114252.jpg?resize=535%2C401)
dav
![](https://i0.wp.com/osvita.bogodukhivrda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190507_114138_BURST001_COVER.jpg?resize=551%2C413)
burst
![](https://i1.wp.com/osvita.bogodukhivrda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190507_112713.jpg?resize=536%2C402)
oznor
![](https://i0.wp.com/osvita.bogodukhivrda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190507_112237.jpg?resize=560%2C420)
oznor