Свято останнього дзвоника

Сьогодні, 31 травня, останній дзвоник пролунав для понад трьох тисяч   юних мешканців нашого району.

Привітати із завершенням  навчального року всю освітянську громаду району до закладів освіти завітали голова районної державної адміністрації Володимир Шаров, керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Розтягай, перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова, голова районної ради Сергій Панов, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Повойко, представники структурних підрозділів відділу освіти районної державної адміністрації, депутати обласної та районної рад.

Адже  це свято  було особливим  для 141 випускника району, які  мають обрати майбутню професію та стати висококваліфікованими спеціалістами для розбудови району, області, країни.  298  учнів 9-их класів будуть складати державну підсумкову атестацію і визначатись, чи продовжувати своє навчання у школі. А 333 учні отримали «Свідоцтва досягнень» про закінчення першого класу Нової української школи.

Для першокласників і їхніх учителів цей рік теж був непересічним. Вони першими розпочали освітній процес в межах ключової реформи Міністерства освіти і науки «Нова українська школа» (НУШ). Тому завершення року стає початком аналізу першого навчального року, коли головною метою вчителів було створити школу, у якій прислухаються до думки дітей, вчать їх критично мислити, не боятись висловлюватись та бути відповідальними громадянами.

Саме тому численні побажання й дружні настанови звучали на шкільних подвір’ях, лунали оплески учням, які отримали нагороди – і за відмінне навчання, і за спортивні досягнення, і за мистецькі звершення. Адже на освітянській ниві Богодухівський район тримає першість серед сільських районів області. Цього досягнуто завдяки результативній роботі як педагогів, так і учнів.

Отож  бажаємо  усім учням та вчителям закладів освіти району вдалого відпочинку, мета якого – набратися сил й енергії на подальше навчання й творчий поступ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 17 =