Підведено підсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Сьогодні на базі  Комунального закладу «Ліцей з посиленою       військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради відбулося урочисте закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проходив у формі наметового таборування.

Програма гри була надзвичайно різноманітна і насичена, складалася з багатьох видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого, культурно-просвітницького спрямування. Упродовж змагальних  днів джури долали природні перешкоди, влучно стріляли, надавали долікарську допомогу, орієнтувалися на місцевості, стали учасниками вишколів на базі 92-ї окремої механізованої бригади та 203 навчальної авіаційної бригади.

Саме у таких таборуваннях формується воїнський дух, перевіряється справжня дружба, випробовується характер. Учасники  гри показали істинний патріотизм та готовність у будь-яку мить стати на захист свободи та незалежності України.

Рій юних джур «Ось так!» ШАРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СУПЕНІВ третій рік поспіль захищає честь нашого району на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і третій рік поспіль доводять, що вони кращі.

Вітаємо учасників рою та їх виховників з почесним ІІ місцем!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × four =