У закладах загальної середньої освіти відбулися випускні вечори

 

Ось і залишилася  позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться  найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал. Перегортаючи календар, день за днем  учні з хвилюванням чекають цього дня. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки.

 У школах Богодухівщини відбулися  випускні вечори для учнів 11 – их класів. У цьому році   документ про здобуття повної загальної середньої освіти отримав 141  випускник району, з них 5 учнів нагороджені медалями ( 2 учня – золотими, 3 учні – срібними).

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя винуватців    свята привітали голова районної державної адміністрації В. ШАРОВ, перший заступник голови районної державної адміністрації В. ЗИРЯНОВА, начальник відділу освіти  районної державної адміністрації І. ПОВОЙКО та працівники відділу освіти районної державної адміністрації.

Не забули школярі віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Кружляючи у танці, красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками. Прощалися зі своїм безтурботним дитинством.  

Хай щасливою для вас, любі випускники,  буде дорога самостійного життя! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі!       

   

                                                                                                                                                 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + fourteen =