Відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та колегії відділу освіти районної державної адміністрації

27 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина ЗИРЯНОВА провела спільне засідання колегії районної державної адміністрації та колегії відділу освіти районної державної адміністрації.


Члени колегії заслухали та обговорили питання порядку денного.
Про розвиток творчої особистості в умовах позашкільної освіти доповіла в.о. начальника відділу освіти Вікторія ЛУКАШОВА, зазначивши, що саме заклад позашкільної освіти дає своїм вихованцям спеціальні знання та навички з тих сфер діяльності, які не охоплені шкільною програмою, та створює умови для розвитку творчого потенціалу особистості.
Відділом освіти районної державної адміністрації, КОМУНАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ «БОГОДУХІВСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та КОМУНАЛЬНИМ ПОЧАТКОВИМ СПЕЦІАЛІЗОВАНИМ МИСТЕЦЬКИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ «БОГОДУХІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ім. В. Т. Борисова» здійснюється відповідна виховна, творча та роз’яснювальна робота серед вихованців закладів позашкільної освіти та їх батьків щодо важливості творчо виховувати та розвивати дитину не тільки в сім’ї та школі, а й в умовах позашкільної освіти.
Педагогічними колективами закладів сформовано систему роботи з розвитку творчих здібностей вихованців, формування у них стійкої внутрішньої мотивації до творчої діяльності, збагачення досвіду комунікативно-творчої діяльності, формування позитивної «Я – концепції» особистості. Означене сприяє не лише самореалізації вихованців у обраних ними видах навчально-творчої діяльності, а і їхньому професійному самовизначенню та соціальній адаптації.
Як результат успішної творчої діяльності вихованці закладів є постійними переможцями різноманітних творчих конкурсів, фестивалів та культурно-мистецьких заходів районного, обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.
Творчі здібності вихованців закладів позашкільної освіти району відзначені персональними стипендіями Богодухівської районної ради «Майбутнє Богодухівщини» та міської ради «Надія Богодухова».
За підсумками спільного засідання колегії районної державної адміністрації та колегії відділу освіти районної державної адміністрації прийнято відповідні рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =