ПРИЙШЛИ ЩЕДРУВАТИ ДО ВАШОЇ ХАТИ

 

     Ось і настали чарівні часи Щедрого вечора на рідній українській землі.
У цей день, за традицією, хлопці й дівчата ходять від хати до хати, щедруючи, бажаючи господарям щедрого вечора, щастя та здоров’я членам сім’ї, процвітання господарства  та добробуту у Новому році.

          Святкування не лише залишають теплі спогади дитинства, а й формують стійкий зв’язок з рідним народом, закладають основи патріотизму.

           В закладах дошкільної освіти Богодухівщини  педагоги вчать дітей  берегти  і примножувати українські традиції. Доброю традицією стало і в Богодухівському дошкільному навчальному закладі №7 «Теремок»  влаштовувати справжні свята разом в дітлахами   для батьків та працівників закладу. Лунають  щирі вітання малечі  і за  межами садочка.

13 січня    діти  разом з педагогами завітали   на гостину і  до відділу освіти  Богодухівської районної державної адміністрації.

Дошкільнята, щедруючи, славили господарів, бажали їм здоров’я й достатку, благополуччя й радості. Щедрівники своїм приходом створили атмосферу затишку та домашнього тепла. Дзвінкі голоси та щедрівки принесли дійсно святковий настрій та наповнили  надією, що всі  побажання щастя у новому 2020 році здійсняться.

Працівники відділу освіти щиро подякували дітям за привітання, побажали зростати щасливими, здоровими,  і надалі поважати, шанувати народні традиції, культуру українського народу та зростати справжніми маленьким патріотами України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × one =