206 річниця з дня народження великого Кобзаря

Щороку в березневі дні українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України – Тараса Григоровича Шевченка.

З метою гідного відзначення 206 річниці з дня народження великого поета і мислителя, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в закладах загальної середньої освіти району було організовано та проведено  ряд заходів.

Шевченківський березень увінчано конкурсами ораторського мистецтва, виставками проектних робіт, усними журналами, конференціями,  переглядами      документальних     та     художніх    фільмів про Тараса  Шевченка, інсценізаціями, літературними сторінками, вікторинами, квестами, брейн-рингами, годинами спілкування, літературними вітальнями.

Організовано та проведено «Шевченківські читання», інформаційні хвилинки, засідання клубу знавців словесності приурочені 206 річниці від дня народження поета, прозаїка, драматурга, художника.

Учні 10-11-х класів   готували проекти – презентації    про    творчий    шлях Т.Г. Шевченка, віртуальні екскурсії по місцях, які пов’язані з ім’ям поета.

 

Про геніального поета Тараса Григоровича Шевченка ми, здається, знаємо все. Однак у котрий раз  спиняємося перед величчю генія, вчитуємося і вдумуємося, вслухаємося в його безсмертного «Кобзаря».

Представники сектору освіти взяли участь в урочистостях присвячених Шевченківським дням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + sixteen =