Вже зараз українці можуть переглянути освітні серіали, пройти тестування і отримати сертифікати про навчання на платформі “Дія.Цифрова освіта”, зокрема, вчителі.
Освітні серіали на платформі Дія.Цифрова освіта:
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
“Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту”. Цей курс про те, як тримати себе у формі під час карантину, замінити тренера смартфоном, мотивувати себе займатися спортом вдома. Перейти до серіалу:
bit.ly/39L0amL
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
“Карантин: онлайн-сервіси для вчителів”. Дізнайтеся, як організувати навчання під час карантину та які онлайн-сервіси стануть у нагоді. Щоб долучитися — перейдіть за посиланням:
https://bit.ly/3dr4wT5
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
“Цифрові навички для вчителів”. Як створювати інтерактивні уроки за допомогою інструментів Google та чим корисний YouTube для навчання? Дізнайтеся за посиланням:
https://bit.ly/2QxvfUh
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f4f2.png)
“Безпека дітей в інтернеті”. Дізнайтеся, які потенційні небезпеки існують у мережі для сучасних дітей і як уберегти учнів від кібербулінгу. Долучайтеся за посиланням:
https://bit.ly/33xGzoJ