Свято «День знань»

Свято «День знань» завжди було особливою подією як для учнів, їхніх батьків, так і для вчителів. Саме 1 вересня починається навчальний рік у закладах загальної середньої освіти. Хтось переступає поріг школи вперше цього дня, для когось навчальний рік вже випускний. Однак всі учні назавжди запам’ятають шкільні дні.


У цьому році   у зв’язку зі складною епідемічною ситуацією святкування пройшло в особливому форматі, без звичних загальношкільних лінійок, локально у кожному класі. Але свято від цього не стало менш захоплюючим та хвилюючим.  Адже кожен класний керівник приготував для свого класу цікавий та змістовний захід.

Святкові заходи для першокласників та випускників  на свіжому повітрі відбулися у ПОЛКОВОМИКИТІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ та КЗ «Богодухівський ліцей №2».  На святі у КЗ «Богодухівський ліцей №2» були присутні  голова районної державної адміністрації  Анатолій РИСЦОВ, заступник голови районної державної адміністрації Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ, в.о. завідувача сектору  освіти районної державної адміністрації Вікторія ЛУКАШОВА, які побажали усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 3 =