СТОП-ФЕЙК: МОН СПРОСТОВУЄ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ДО ВИКЛАДАЧІВ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ЗАХОДІВ ДИСЦИПЛІНАРНОГО ТА АДМІНІСТРАТИВНОГО ВПЛИВУ

Міністерство освіти і науки України інформує: фотокопія листа, яка активно поширюється в соцмережах, щодо санкцій за недотримання вчителями історії України методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у ЗЗСО у 2020/2021 н.р. – підробка.
МОН не готувало та не направляло цього листа керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних держадміністрацій та керівникам закладів загальної середньої освіти.
Лист має підроблені номер реєстрації та підпис заступника Міністра. На дату нібито реєстрації фейкового листа заступник Міністра Любомира Мандзій перебувала на лікарняному і відповідно до законодавства не підписувала жодних документів. Виконавець листа не працює в МОН з 27 липня 2020 року. Окрім того, лист також містить граматичні, лексичні та стилістичні помилки.
МОН планує звернутися до правоохоронних органів щодо пошуку авторів фейкового листа, які дискредитують роботу органу державної влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + ten =