![](https://i1.wp.com/b-g.org.ua/foto/10392262_246297522372395_6930781769974491271_n.jpg?resize=472%2C315)
17 – 19 березня 2016 року в м. Києві проходила Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016». Організаторами виставки є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».
У номінації «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти» Харківську область представляли 8 закладів.
Колектив Богодухівської гімназії № 1 нагороджений Срібною медаллю та дипломом.