Підведено підсумки ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Результат пошуку зображень за запитом "education winner medal png"
Протягом січня – лютого учнівська молодь загальноосвітніх навчальних закладів району взяла участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, який виявився досить успішним для команди Богодухівського району.

Історія.
Герасименко Володимир, учень 9 класу Богодухівської гімназії №1, ІІ місце.
Лактіонова Надія, учениця 10 класу Богодухівської гімназії №1, ІІ місце.

Трудове навчання.
Білоцерківець Юлія, учениця 9класу Богодухівської гімназії №1, ІІ місце.
Куліш Олег, учень 9 класу Богодухівського ліцею №3, ІІ місце.
Дейнеко Юлія, учениця 10 класу Богодухівського ліцею №3, І місце.

Англійська мова.
Літошко Владислав, учень 11 Богодухівського колегіуму №2, ІІІ місце.

Біологія.
Шеін Дмитро, учень 8 класу Богодухівської гімназії №1, ІІ місце.
Луценко Вадим, учень 9 класу Богодухівського ліцею №3, ІІ місце.
Лактіонова Надія, учениця 10 класу Богодухівської гімназії №1, ІІ місце.

Географія.
Шеін Дмитро, учень 8 класу Богодухівської гімназії №1, ІІІ місце.

Екологія.
Лактіонова Надія, учениця 10 класу Богодухівської гімназії №1, ІІ місце.
Данило Віта, учениця 10 класу Богодухівського ліцею №3, ІІ місце.
Бережний Олександр, учень 11 класу Богодухівського ліцею №3, ІІ місце.
Кривенко Софія, учениця Богодухівської гімназії №1, ІІ місце.

Правознавство.
Куліш Олег, учень 9 класу Богодухівського ліцею №3, ІІІ місце.
Кремениця Крістіна, учениця 11 класу Богодухівського колегіуму №2, ІІІ місце.

Українська мова та література.
Пилипенко Вероніка, учениця Полковомикитівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІІ місце.
Лактіонова Надія, учениця 10 класу Богодухівської гімназії №1, ІІІ місце.
Кривенко Софія, учениця 11 класу Богодухівської гімназії №1, ІІІ місце.

Вітаємо учнів та вчителів, що їх підготували, з перемогою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 14 =