Інклюзивно-ресурсний центр та ресурсну кімнату з медіатекою відвідала представник Фонду Порошенка

03 липня Богодухівський інклюзивно-ресурсний центр та ресурсну кімнату з медіатекою у КЗ «Богодухівська ЗОШ I-III ступенів №2» з робочим візитом відвідала представник Фонду Порошенка Аліна Мельник, яка опікується питанням інклюзивної освіти. Під час зустрічі, на якій були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Зирянова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації  Ірина Повойко та радник голови Харківської обласної державної адміністрації Алла Ройтблат обговорено роботу Центру, визначено подальші шляхи покращення матеріально-технічного забезпечення кабінетів.  

У ході розмови Валентина Вікторівна зауважила, що на даний час відчувається постійна підтримка з боку держави розвитку освіти і інклюзії. Зокрема, свідченням цього став той факт, що рішенням останньої сесії Харківської обласної ради була передана субвенція району на надання державної підтримки особам з особливими потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсого центру (191,248 тис. грн.). Тому у майбутньому планується додатково придбати комп’ютерне обладнання, а також дидактичні матеріали для спеціалістів Центру, щоб кожен відвідувач зміг отримати якісні корекційні та реабілітаційні послуги.

Разом з тим, робота у напрямку створення всіх умов для дітей з особливими освітніми потребами у районі триває і вже на сьогодні майже закінчується ремонт медіатеки, яка стане простором для реалізації освітніх можливостей кожної дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 1 =