Свято «День знань» у закладах освіти району

 

Барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічали своїх учнів заклади освіти  Богодухівщини. Традиційний День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію. Перший дзвоник одягнув у вишиванки школярів, учнів, батьків закладів. Кожне шкільне подвір’я перетворилось на хвилююче море стрічок, прапорів. Використання національної символіки під час проведення свята стало підтвердженням високого духовного патріотизму наших земляків, закликом служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів України.

У школах району свято «День знань» пройшло урочисто з вітаннями і побажаннями школярам, педагогам, батькам від представників виконавчої влади, відділу освіти, органів місцевого самоврядування. Найщиріші слова подяки звучали для вчителів, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Радісні переливи шкільних дзвінків, що ніби перекликались між собою, покликали учнів до відремонтованих класів та охайних приміщень.

Особлива увага цього дня приділена учням 1-х класів, яких очикують зовсім інші умови, створені відповідно до Концепції «Нова українська школа». Це і оснащення в класній кімнаті 8 навчальних осередків, і конструктори «LEGO» – «Шість цеглинок», які заохочуватимуть дітей до навчання та розвиватимуть їхні творчі здібності, і новенькі парта, і телевізори та інша необхідна оргтехніка.

В багатьох закладах освіти району побували голова районної державної адміністрації В.ШАРОВ, перший заступник голови районної державної адміністрації В.ЗИРЯНОВА, голова Богодухівської районної ради С.ПАНОВ, депутат обласної ради О.ЛЬВОВА, начальник відділу освіти районної державної адміністрації І.ПОВОЙКО, які вручили у кожному закладі такі необхідні в умовах сучасної освіти проектори, мультимедійні дошки, екрани, ноутбуки та багато інших подарунків.

Тож, свято відбулося в атмосфері щирої радості та надії на краще у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =