«Гаряча лінія» з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Іриною ПОВОЙКО

23 квітня відбулася «гаряча лінія» з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Іриною ПОВОЙКО «Про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року».

Тих, хто зателефонував цікавили наступні питання:

 

  1. Якщо я склав ЗНО торік, але вступатиму до вищого навчального закладу цього року, мені треба знову складати ЗНО?

 

Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, 2019 року для вступу до вищих навчальних закладів зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати лише 2018 та 2019 років.

 

  1. Як відбуватиметься тестування? Що можна робити під час тестування, а що ні?

 

Дата, місце та час тестування  будуть вказані у запрошенні-перепустці. З собою треба взяти документ,  який посвідчує особу і на підставі якого проводилася реєстрація (оригінал), сертифікат (оригінал), роздруковану запрошення-перепустку, ручку (або 2) чорного кольору, воду  в прозорій пляшці без етикетки і знання. Телефони, навушники, флешки й інші технічні засоби слід залишити вдома.  Якщо в учасника під час тестування їх знайдуть, робота над тестом буде припинена, а результат анульовано. Докладніше щодо дій учасника під час проведення ЗНО буде зазначено в інформаційному бюлетені, який учасник отримає після успішної  реєстрації. Радимо уважно з ним ознайомитися.

 

  1. Що робити, якщо я не зміг пройти тестування  у визначений день?

 

Якщо через поважні причини Ви не змогли взяти участь  в основній сесії ЗНО, то можете  подати заяву щодо проходження ЗНО під час додаткової сесії. Таку заяву необхідно подати до регламентної комісії  при регіональному центрі оцінювання якості освіти протягом п’яти робочих днів після проведення основної сесії  ЗНО з певного навчального предмета. До заяви слід додати документи, що підтверджують причини, які унеможливили  проходження  ЗНО у встановлені строки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =