Щедрий врожай учнівських перемог

Підведено підсумки участі учнів закладів загальної середньої освіти району та вихованців КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БогодухівськИЙ центр дитячої та юнацької творчості» у Всеукраїнських та обласних фестивалях і конкурсах у 2019 році.

Всеукраїнський рівень

Михайло ХАЛЄЄВ, учень УЛЬЯНІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – І місце у Всеукраїнському фестивалі «В об’єктиві натураліста – 2019» у номінації «Кращий слайд-фільм, керівник Ольга МІХНЕВИЧ.

Родіон ШЕРСТЮК, вихованець гуртка «Юні туристи-краєзнавці» КЗ «ЦДЮТ», учень ГУТЯНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – нагороджений Дипломом Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за кращу пошукову роботу з історичного краєзнавства, керівник Яна АСТАПОВА.

Обласний рівень

Марія МАЛЬЦЕВА, учениця УЛЬЯНІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – І місце в обласному етапі виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» з техніки «художнє різьблення по дереву», керівник Лариса КРИВЕНКО.

Іван ДЗЮБЕНКО, вихованець гуртка «Юні художники» КЗ ЦДЮТ, учень ШАРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ІІ місце       в обласному етапі виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» з техніки «вироби з природніх матеріалів», керівник Людмила СИНЄПОЛ.

Марина ШВИДЕЦЬ, учениця ПАВЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ІІІ місце в обласному етапі виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» з техніки «вироби з природніх матеріалів», керівник Ірина ТИХОНОВА.

Вихованці  гуртка «Юні художники» КЗ ЦДЮТ, учні ШАРІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ІІ місце в обласній виставці юних природоохоронців «Зимовий вернісаж», в номінації «Креативність і неповторність», керівник Людмила СИНЄПОЛ.

Максим ЧУБІРКА, учень УЛЬЯНІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – нагороджений Грамотою Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за участь в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», в номінації «цікаве композиційне рішення», керівник Наталія СОЛОХА.

Марія КОРШУН, вихованка гуртка «Екологічна варта» КЗ ЦДЮТ, учениця БОГОДУХІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №3 БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсі «Парки – легені міст і сіл», керівник Лариса ОЛЬХОВСЬКА.

Богдан СПИРИДОНОВ, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» КЗ ЦДЮТ, учень ПОЛКОВОМИКИТІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку  з початкового технічного моделювання, керівник Валентина МУСІЙКО.

Вихованці гуртка «Джерело» КЗ «ЦДЮТ», учні КРИСИНСЬКОГО НВК БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»,                    керівник Надія ВОСКОБОЙНИК.

Учні  ПОЛКОВОМИКИТІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ІІІ місце в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя».

Анастасія БОНДАР, вихованка гуртка «Дивосвіт» КЗ ЦДЮТ, учениця ПОЛКОВОМИКИТІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ІІ місце в  обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя», керівник Валентина МУСІЙКО.

Вихованці гуртка «Юні друзі природи» КЗ «ЦДЮТ», учні   ГУБАРІВСЬКОГО НВК БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року -2019», керівник Зоя МІСЯК.

Діана ІВАНКОВА, вихованка гуртка «Юні туристи-краєзнавці» КЗ «ЦДЮТ», учениця УЛЬЯНІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – переможець обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», керівник Яна АСТАПОВА.

Софія ЩЕРБАК, вихованка КЗ «ЦДЮТ», учениця КЗ «БОГОДУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2» БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – лауреат обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді  «Моя Батьківщина – Україна», керівник Олена СОЛОВЙОВА.

Арсен бровар, вихованець гуртка «Юні туристи-краєзнавці» КЗ «ЦДЮТ», учень УЛЬЯНІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ –нагороджений Дипломом ХVІІІ відкритого фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді за участь у науково-практичній конференції «Етнологія і фольклористика», керівник Яна АСТАПОВА.

Бажаємо переможцям та керівникам натхнення, подальших творчих досягнень та щедрого врожаю перемог у 2020 році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + eighteen =