25 червня в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО)

25 червня тестом з математики розпочалося  зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року. У цьому році 73 випускника закладів загальної середньої освіти району мають пройти це тестування у визначених пунктах складання зовнішнього незалежного оцінювання (Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну та Комунальний заклад охорони здоров’я «Харківський обласний медичний коледж»).

Зміст сертифікаційної роботи з математики  визначено  Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з математики для загальноосвітніх навчальних закладів.

Сертифікаційна робота з математики налічує 35 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (8 завдань) та розгорнутою (3 завдання) відповіддю.

Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з математики за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в  Характеристиці сертифікаційної роботи) та  Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики буде оголошено до 17 липня.

Тож бажаємо нашим випускникам успішного проходження тестування.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × three =